„Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie”.
/J. Billings /

Psy w naszym życiu są od zawsze – od niepamiętnych czasów. W chwilach trudnych niosą pocieszenie, a w chwilach radosnych śmiech i zabawę. Nasze psiaki są traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny może z jednym wyjątkiem Kanapa jest moja 🙂 . Uwielbiamy spacery i pracę z psami szkolenia i treningi, oraz wystawy na których prezentujemy nasze pociechy.

20151204_100435_resized_resized — kopia

Najwspanialszym w tym wszystkim jest fakt, że nasze psiaki mamy od szczeniaka. Obserwowaliśmy je jak były małymi „kulkami” (w pewnym sensie nadal nimi są) dorastały na naszych oczach i obdarzały nas bezgraniczną miłością.

Wszystkie nasze psy posiadają komplet badań dzięki czemu mamy pewność że ich potomstwo nie będzie obarczone chorobami dziedzicznymi. Każde krycie w naszej hodowli jest przemyślane i nigdy nie jest dziełem przypadku. Kandydatów na „partnera” dla naszych suczek starannie dobieramy i są to zawsze utytułowane psy których wartość została potwierdzona ocenami sędziów kynologicznych.

Jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce a tym samym należymy do największej międzynarodowej federacji Kynologicznej FCI.

zkwp